StadsWeb

Stad meer dan droag brôôd

Content

StadsWeb

D.V. zondag 8 april 2018 hopen we in de Gereformeerde Ichtuskerk (Kerkstraat 2) te Stad aan ‘t Haringvliet een gezinsdienst te houden. Deze dienst wordt geleid door ds. J. van Westenbrugge uit Hoek van Holland. De dienst zal gaan over het 9e en 10e gebod.

In kindertaal luidt dit:
Negen: laat dat vals gepraat, waarmee je andere mensen schaadt
Tien: (vaar je eigen koers, wees dan vrij) wees niet jaloers (Uit: Tien woorden rap)
De dienst begint om 10.00 uur en een ieder is van harte welkom!

En op D.V. maandag 16 april 2018 hopen we in de Gereformeerde Ichtuskerk (Kerkstraat 2) te Stad aan ‘t Haringvliet onze gemeenteavond te houden. Het eerste deel van de avond (19.00 – 19.45 uur) zal over onze gemeente gaan. Hierna drinken we met elkaar een kop koffie en is er gelegenheid voor een ieder om aan te schuiven. Vanaf 20.00 uur kunt u luisteren naar de spreker van de Ketenzorg Dementie Goeree-Overflakkee, daar er steeds meer mensen te maken krijgen/hebben met dementie en er toch nog veel onbekend over is. Een ieder is van harte welkom!