StadsWeb

Stad meer dan droag brôôd

Content

StadsWeb
U ziet ze vast wel eens rijden in de gemeente Middelharnis: de bezorgers van “Thuisdiner” van de stichting Maaltijdvoorziening: senioren die zich inschrijven krijgen een complete maaltijd thuisbezorgd, die alleen verwarmd moet worden.

U ziet ze vast wel eens rijden in de gemeente Middelharnis: de bezorgers van “Thuisdiner” van de stichting Maaltijdvoorziening: senioren die zich inschrijven krijgen een complete maaltijd thuisbezorgd, die alleen verwarmd moet worden.

Gebleken is dat er behoefte is aan mogelijkheden voor een vrijblijvende kennismaking met Thuisdiner. En ook aan gezamenlijke activiteiten voor senioren in het Ons Dorpshuis en het Trefpunt. Daarom organiseert de stichting Maaltijdvoorziening in samenwerking met de twee dorpshuizen op dinsdag 9 mei (Nieuwe Tonge) en donderdag 11 mei (Stad aan ’t Haringvliet) gezamenlijke maaltijden voor ouderen.

Deelname staat open voor senioren van Nieuwe Tonge en Stad aan ’t Haringvliet, de kosten bedragen € 5,00 per persoon (all in). Vanaf half vier is er een programma en om vijf uur wordt er een promotie thuisdiner geserveerd. De gerechten zijn een keuze uit het assortiment van Thuisdiner en bij de activiteit wordt gezorgd voor koffie, thee en drankje.

De maaltijden worden bereid en samengesteld in de keuken van de Samaritaan en ter plaatse geregenereerd met behulp van professionele apparatuur. Door de chef-kok zal een korte toelichting worden gegeven op Thuisdiner.

De medewerkers van Ons Dorpshuis verzorgen op 9 mei een gezellige (gratis) bingo en in het Trefpunt wordt een diavertoning verzorgd. Het wordt dus een gezellige middag. Op verzoek wordt u door de vrijwilligers thuis opgehaald en teruggebracht. Opgeven is wel noodzakelijk in Nieuwe Tonge bij Saar Bruggeman (651925) en in Stad aan ’t Haringvliet bij Wil Braber (611996) bij voorkeur tussen 18.00 en 19.00uur.

De gezamenlijke maaltijd is een echt samenwerkingsproject, waarin Ons Dorpshuis, Het Trefpunt, Companen en De Samaritaan zich inzetten om in de twee dorpkernen een aantrekkelijke activiteit voor senioren op te zetten. Bij voldoende belangstelling wordt de activiteit op 6 juni en 8 juni herhaald.

Is uw belangstelling gewekt voor Thuisdiner en wilt u meer weten? Bel dan met de Klantenservice van Thuisdiner bij Lokaal Ouderenwerk telefoon 483366.