Ook de maand augustus staan de lijsten nog achter de ramen omdat de grote zaal in de vakantie weinig gebruikt wordt. Vanwege de Kunstkijk deze maand is er nu kunst uit Stad in de wissellijsten te bewonderen en wel werk van Marjan Smit.
Zij woont nog maar kort op het dorp en woont en werkt in het vroegere café “Het Schippershuis”. Naast haar glaswerk dat ze nu veel maakt, is er ook grafisch werk van haar uit het verleden te zien. Tijdens de Kunstkijk geeft ze demonstraties in haar atelier.
NB: De foto's van de afgelopen maanden kunt u terugkijken in het fotoboek. De foto's van de laatste maand komen random langs aan de linkerkant van de website. De afgelopen maand ging over de roomboterkoekjes van Nipius.